قوانین و مقررات

تعریف کاربر: هر شخص حقیقی که در وبسایت ثبت نام کرده و اقدام به ثبت سفارش می کند.

تعریف باغ: قطعه زمینی که در آن کشاورزان محصولات کشاورزی تولید و برای فروش در سایت ارایه می دهند.

تعریف محصول: محصولات کشاورزی اعم از میوه جات، صیفی جات و…که از جانب مزارع در سایت باغن ارایه و در قبال آن وجه پرداخت می گردد.

شرایط اختصاصی:

باغن یک راه ارتباطی بین باغ ها و مصرف کنندگان است که کشاورزان بتوانند از طریق این وبسایت محصولات خود را به خریداران ارایه نمایند. تمامی قیمت ها توسط کشاورزان و بر اساس کیفیت محصول تولیدی تعیین می شود و باغن تنها بر آن نظارت دارد.

با توجه به اینکه پس از ثبت، سفارش جهت برداشت و بسته بندی به باغ موردنظر ارجاع داده می شود امکان انصراف از سفارش نمی باشد.

باغن همه ی تلاش خود را برای ارایه محصولات باکیفیت از طریق حساسیت در انتخاب باغ ها و نظارت بر آن ها می نماید لذا احتمال نارضایتی پس از دریافت سفارش بسیار ضعیف است با این حال در صورت وجود مشکل اگر بلافاصله پس از دریافت با پشتیبانی باغن تماس گرفته شود، امکان ارجاع و عودت وجه وجود دارد. بدیهی است با توجه به ماهیت تازه بودن محصولات کشاورزی لازم است پس از هماهنگی با پشتیبانی حداکثر ظرف 24 ساعت نسبت به عودت سفارش و اطلاع آن (از طریق شماره تماس های موجود در سایت) اقدام فرمایید.

از آن جایی که ثبت و ارسال سفارش بر مبنای اطلاعاتی است که کاربر زمان ثبت نام در وبسایت وارد می کند، مسولیت هر گونه اشتباه در ارسال که منجر به ضرر و زیان کاربر می شود متوجه خود کاربر است.

باغن تمام تلاش خود را در ارائه اطلاعات شفاف و واقعی از مزارع تحت پوشش و محصولات ارایه شده در وبسایت می نماید.

اطلاعات خصوصی کاربران تنها برای ارائه خدمات و اطلاع رسانی به کار رفته و باغن خود را ملزم به احترام و رعایت حریم خصوصی کاربرانش می داند.

مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست بوده و کلیه بسته های پستی بیمه می باشند. پس از ارسال می توانید از طریق وارد نمودن کد رهگیری در سایت newtracking.post.ir از وضعیت مرسوله پستی خود آگاه شوید.

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...