باغ آقا محمد
باغ

باغ آقا محمد در شهرستان میناب استان هرمزگان قرار داره. روستای آقا محمد در نزدیکی شهر میناب و در جهت شمال اون قرار گرفته.

آقا محمد چهل و چهار سال داره و از وقتی بچه بوده همراه پدر به باغ می اومده و با کشاورزی به این شکل آشنا شده. سواد داره و تا دیپلم درس خونده اما نتونسته مدرکش رو بگیره.  سیزده فرزند داره و شغل اصلیش کشاورزیه. آقا محمد پشتکار زیادی داره و تمام طول روز یعنی از صبح زود تا غروب در باغ مشغول فعالیته به طوری که در این ساعت ها خیلی سخت میشه فرصت یه گفتگوی کوچک باهاشون پیدا کرد و مجبورین صبر کنین تا غروب برسه و یه دل سیر براتون از باغ و کشاورزی و درخت ها که مثل دوستاشن حرف بزنه. تنها آرزوی آقا محمد سلامتی برای همه است و میگه هیچ چیز به اندازه تندرستی اهمیت نداره. باغ ایشون هفت هکتاره و درختای خرما، لیمو ترش، انبه و پرتقال داره.

آبیاری باغ، قطره ای است و از کود دامی برای تقویت خاک استفاده می شود.

محصولات خانگی

همیشه در پس زمینه باغ ها دستان هنرمند و توانمندی وجود دارن. دستان ظریفی که مادرانه می بافن، هنرمندانه طعم می آفرینن و جانانه محصول می کارن: باغن افتخار می کنه که این بخش کمتر دیده شده ی باغ ها رو براتون به نمایش بزاره و اگه باغ آقا محمد رو برای سفارش انتخاب کردین، علاوه بر میوه های تازه می تونین محصولات محلی زیر رو به سبد خریدتون اضافه کنین.

هم اکنون می توانید لیموترش خشک شده باغ آقا محمد را سفارش دهید.

photo_2019-08-10_00-40-47

انبه زرد

خرید اینترنتی خرما

خرما مرداسنگ

لیموترش

لیموترش خشک شده

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...