باغ حاج درویش
باغ

باغ حاج درویش در روستای فاریاب رودان قرار داره. برای رفتن به فاریاب، تقریباً ده دقیقه قبل از رسیدن به دهبارز باید به سمت چپ بپیچین و بعد از گذشتن از چند پیچ که با درختان نخل احاطه شده وارد روستا شدین.

حاج درویش شصت سال داره و کشاورزی رو از سال های خیلی دور شروع کرده، اون قدیما روی قطعه زمینی که داشته به زراعت و کاشت صیفی جات مشغول بوده اما به مرور شروع به درختکاری می کنه و باغ حاج درویش پا می گیره. تا سوم راهنمایی درس خونده و سه دختر و سه پسر داره که دو تا از پسرها به کشاورزی مشغولن. حاج درویش یه باغ خیلی قدیمی هم داره که از پدر به ارث برده و آرزو داره یه روزی بتونه اون باغ رو هم آباد کنه. باغ حاج درویش حدود سه هکتاره و پر شده از درختای پرتقال، لیموترش، انبه، نارنج، نارنگی و خرما.

آبیاری باغ به صورت قطره ای است و از کود دامی برای تقویت خاک استفاده می شود.

محصولات خانگی

همیشه در پس زمینه باغ ها دستان هنرمند و توانمندی وجود دارن. دستان ظریفی که مادرانه می بافن، هنرمندانه طعم می آفرینن و جانانه محصول می کارن: باغن افتخار می کنه که این بخش کمتر دیده شده ی باغ ها رو براتون به نمایش بزاره و اگه باغ حاج درویش رو برای سفارش انتخاب کردین، علاوه بر میوه های تازه می تونین محصولات محلی زیر رو به سبد خریدتون اضافه کنین.

لیموترش خشک شده

خرید محصول
خرید اینترنتی خرما

خرما مرداسنگ

خرید محصول

جعبه خرما

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...