باغ حاج غلامشاه
باغ

در 35 کیلومتری مرکز شهرستان رودان، روستای برنطین قرار داره. روستایی سرسبز با آب فراوان و خاک حاصلخیز که در جوار دو رودخانه ی بزرگ (جغین و آب نما) قرار گرفته و به همین خاطر بیشتر مردم اونجا به کشاورزی مشغولن.

حاج غلامشاه هفتاد سال داره و از همون کودکی کشاورزی می کرده. در واقع از بچگی همراه پدر می اومده سر زمین و کشاورزی، شغل موروثی خانواده است. حاج غلامشاه به ورزش علاقمنده و شنا و کوهنوردی رو به صورت جدی دنبال می کنه، به طوریکه در همون برخورد اول متوجه این سرزندگی و نشاط خواهید شد. سه پسر و شش دختر داره و آرزوش پیشرفت و عاقبت به خیری بچه ها در زندگیه. باغ حاج غلامشاه حدود ده هکتاره و پر شده از درختای انبه، لیموترش، نارنگی، خرما، پرتقال و لیموشیرین.

آبیاری این باغ به صورت قطره ای است و از کود دامی برای تقویت خاک استفاده می شود.

محصولات خانگی

همیشه در پس زمینه باغ ها دستان هنرمند و توانمندی وجود دارن که گاه به سختی دیده میشن. دستان ظریفی که مادرانه می بافن، هنرمندانه ترکیب می کنن و جانانه می سازن: باغن افتخار می کنه که این بخش کمتر دیده شده ی باغ ها رو براتون به نمایش بزاره. اگه باغ حاج غلامشاه رو برای سفارش انتخاب کردین، علاوه بر میوه های تازه می تونین محصولات محلی زیر رو به سبد خریدتون اضافه کنین.

ترشی انبه و ادویه محلی به زودی به محصولات این باغ اضافه خواهد شد.

DSC_0390-compressor(1)-compressed(1)
خرید اینترنتی خرما

خرما مرداسنگ

انبه سبز

لیموترش

فهرست
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...